VÄGGLAMPETTER

Ett par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Stomme av bronserad metall. Behängda med prismor. För två ljus vardera. Höjd 35 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    650
    65 EUR
    76 USD

    Budhistorik (9 bud)
    3 7 dec 15:04650SEK
    1A 7 dec 15:03600SEK
    3 7 dec 15:03600SEK