SERVERINGSVAGN

1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Överdel med löstagbar bricka. Underdel med flaskställ. Längd 69 cm. Bredd 40 cm. Höjd 70 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 400
    240 EUR
    282 USD

    Budhistorik (26 bud)
    5 5 dec 21:082400SEK
    2 5 dec 14:342200SEK
    4 4 dec 18:582000SEK