TIDNINGSSTÄLL

Plexiglas. 1900-talets andra hälft.

Längd 41 cm. Bredd 23 cm. Höjd 35 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Anlupen.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 10 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    500
    51 EUR
    61 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    214 jan 20:31500SEK
    3A14 jan 20:30450SEK
    214 jan 20:30450SEK