BORDSUR, Hermle, omkring 1900-talets mitt.

Urhus i mässing. Märkt "Hermle Schwebeanker". Höjd 20 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Smärre anlöpningar. Sidopanel något intryckt. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK