Aarne Niinivirta

(Finland, 1906-1942)
Aarne Niinivirta
(Finland, 1906-1942)

AARNE NIINIVIRTA, akvarell, osignerad.

Självporträtt. Bildstorlek 29 x 24 cm.

Blekt. Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR