TERRIN

Silver, Japan, 1900-tal.

Med hamrad dekor. Underdel med pip samt hänklar. Lock med lockknopp. Lockknopp och hänklar med detaljer i trä. Diameter ca 23 cm, höjd 10 cm. Vikt 788 g.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 377
    344 EUR
    416 USD

    Budhistorik (14 bud)
    4 6 jan 21:443377SEK
    3A 6 jan 21:443177SEK
    3 1 jan 18:092950SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes