Diverse Övrigt
996072
TOMTAR, plast, 2 st. En märkt Heissner, 1900-talets mitt.
Tomtar, plast, 2 st. en märkt heissner, 1900-talets mitt.

Höjd ca 27 cm.
Den röda med belysning.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad. Grönklädda tomten saknar sin mössa.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
1 500 SEK