Diverse Övrigt
996072

TOMTAR, plast, 2 st. En märkt Heissner, 1900-talets mitt.

Höjd ca 27 cm.
Den röda med belysning.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad. Grönklädda tomten saknar sin mössa.

Utropspris
1 500 SEK