VÄSKA

Kendall taiga 50, Louis Vuitton.

Vinröd taiga läder med messing beslag. Justerbar axelrem. Adresslapp. Lås. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad. Ca 49 x 23 x 30 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    8 000
    813 EUR
    998 USD

    Budhistorik (9 bud)
    6 9 jan 16:298000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes
    6 9 jan 16:297500SEK
    6 9 jan 16:297000SEK