VÄSKA

Bottega Veneta.

Handväska av svart vävt skinn i intrecciatoteknik. Detaljer av gulmetall. Innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". Mått ca 26x18x8 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre skinnskador på handtaget

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V63

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 000
    204 EUR
    246 USD

    Budhistorik (9 bud)
    6 7 jan 19:552000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    6 7 jan 19:431800SEK
    6 7 jan 19:411600SEK