SALVADOR DALI

Handkolorerad torrnålsetsning, signerad, E.A,

"Sato" från Faust, ca 23,5x31,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T21
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    10 000
    1 021 EUR
    1 233 USD

    Budhistorik (41 bud)
    3A14 jan 20:0610000SEK
    214 jan 20:0610000SEK
    3A14 jan 20:069800SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes