KLAFFBORD, England/Frankrike, 1800-talets slut.

Fanerat på stomme av ek. Sargen med låda. Fotavslutningar av mässing. Längd 106,5, bredd 59, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Skador. Slitage. Lagningar.

Utropspris
2 000 SEK