CÉLINE, "Dimitri", handväska.
Mocka med fransar. Beslag i silvermetall. Justerbar axelrem. Invändigt tre fickor varav en med dragkedja. Märkt "CÉLINE". Ca 30 x 24 x 8 cm. Dustbag.
Slitage. Märken. Repor. Fläckar.