Fodrad väska i nova check-canvas. Detaljer av chokladbrunt läder och guldfärgad metall. Märkt "BURBERRY ESTABLISHED 1856" samt numrerad. Ca 30 x 27 x 11 cm
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.