Dekor i cerise och guld.
36 mattallrikar.
12 djupa tallrikar.
11 assietter.
1 karott med lock.
1 stort djupt uppläggningsfat.
1 serveringsskål.
1 såssnipa.
3 flata ovala uppläggningsfat i varierande storlek.
1 djupt ovalt uppläggningsfat.
Smärre slitage. Repor.