Catharina Göth

(Sverige, Född 1957)
Catharina Göth
(Sverige, Född 1957)

CATHARINA GÖTH, färglitografier, 3 st, signerade och numrerade.

Grand vin de chateau Latour. VI/XXV. Bildstorlek 56x43 cm.
Johnnie Walker 4/186. Bildstorlek 70x53 cm.
Gordon's London dry gin. 4/186. Bildstrolek 73x53 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Utropspris
150 EUR