Ekfaner. Två individuellt höj- och sänkbara skivor. Större skivan också vridbar. Benställning av kromat stålrör på trissor. För sängbruk. Skivorna 37 x 60 respektive 30 x 23 cm. Bredd 87, djup 60 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.