SLAGBORD

Barockstil, 1900-tal.

Målat. Svarvade ben. Enkelgrindar. Total längd 168, bredd 110, höjd 73 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    163 EUR
    197 USD

    Budhistorik (6 bud)
    4 5 jan 12:591600SEK
    3A 5 jan 12:581500SEK
    4 5 jan 12:581500SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes