PICKNICK-MÖBEL, 5 delar, Dipetrol. 1900-talets andra hälft.

Bord och fyra stolar. Fällbara. Stomme av lackerad metall. Rygg, sits och bordsskiva klädd med gröntonad galon. Bordets längd 83, bredd 83, höjd 69 cm. Stolarnas sitthöjd 44 cm.

Slitage. Märken. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK