LOUIS VUITTON, väska, "Noé".
Monogramcanvas med skinndetaljer. Spännen i guldfärgad metall. Justerbar axeljem. Stängning med dragsko. Tygfodrad. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". 26 x 35 x 19 cm.
Slitage. Fläckar. Ställvis omfattande slitage. Mindre skador på kantband. Senare rem till dragsko, kvitto medföljer (från Louis Vuitton).