CHANEL

Medium Reissue 2.55 Flap Bag, VÄSKA, 2009-2010.

Axelväska i pink quiltat lammskinn med detaljer och kedja i stålfärgad metall (rutenium). Sex fickor, varav en dragkedsförsedd, ett ytterfack. Märkt "CHANEL" och "MADE IN FRANCE". Tillverkningsnumrering.
Bredd 31 cm, höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Enstaka repor.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V1

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 16 timmar

    Utropspris: 2 500 EUR

    1 200
    EUR
    11 747 SEK
    1 449 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 250 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    616 jan 18:521200EUR
    516 jan 18:03700EUR
    416 jan 00:04130EUR