MODELLTÅGSET, Trix Twin Railway, England, omkring 1900-talets mitt.

Två lok (märkta 5124 och 465), fyra godsvagnar, tre personvagnar samt räls. I orginalkartong.

Bruksskick. Ställvis hårdare slitage. Färgbortfall, delvis ifyllda. Mindre rostangrepp. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
1 500 SEK