PARTI MODELLTÅG, med tillbehör, Fleischmann, Märklin och Mantua, 1900-tal.

Ett Märklin 6494. Fleischmann lok 11412/1334, lok 1952/1345, lok 1320/80 1952, två vagnar samt lok med urverk 1255/1954. Ett lok Mantua 4073. Räls och ställpultar.

Bruksskick. Ställvis färgbortfall. Ej fullständigt genomgånget. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK