Rött kalvskinn. Spännen av vitmetall. Ytterfack. Dragkedjor i sidorna. Spegel. Två innerfack. Märkt "BALENCIAGA PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad. 35 x 35 x 12 cm.
Dustbag medföjler.
Obetydligt ytslitage. Spegel defekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.