VÄSKA

"Hunting Kleber", Louis Vuitton.

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i mässing. Runda perforerade nitar i gulmetall. Två justerbara spännen på vardera sida. Adresslapp och avtagbar axelrem. Foder av brun canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. Ca 50x40x30 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. En nit utbytt. Foder med fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L25

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 2 timmar

    Utropspris: 8 000 SEK

    3 180
    323 EUR
    397 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 380 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    321 jan 08:063180SEK
    220 jan 22:232900SEK
    320 jan 19:562700SEK