Vitmålade, front med spröjsad och glasad dörr, fasettslipade glas, längd 53, bredd 47, höjd 104 cm
Smärre slitage. Repor. Märken. Ombyggt av äldre delar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10