FIGURIN

Mässing, 1900-talets första hälft.

Manjushri. Sittande på lotustron. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    167
    EUR
    1 655 SEK
    209 USD

    Budhistorik (8 bud)
    210 feb 21:27167EUR
    1A10 feb 21:27157EUR
    210 feb 21:27151EUR