LISA ANDERSSON, SNAPSBÄGARE 6+6 st, silver, Fellingsbro, 1958-1964

Handciselerad dekor. 6 st med mynt i botten. Höjd ca 5 cm, vikt ca 362 g

Slitage. Smärre Bucklor.

Utropspris
1 500 SEK