Konst Grafik
999982
Ardy Strüwer
(Född 1939)

ARDY STRÜWER, Färglitografi, signerad och numrerad 151/190.

Utan titel. P. 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK