ARDY STRÜWER

Färglitografi, signerad och numrerad 151/190.

Utan titel. P. 40 x 30 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 210
    225 EUR
    272 USD

    Budhistorik (19 bud)