Kan inte nå servern

Smycken

I kategorin smycken finner du halsband, armband, örhängen, manschettknappar, ringar och broscher med ett brett urval vad gäller stil, tillverkningsland och materialval. Här erbjuds smycken från många olika tidsepoker och från några av de mest framstående juvelhusen både internationellt och nationellt, så som Cartier, Bulgari och W.A. Bolin. Botanisera bland... Läs mer

Föremål i fokus
 
111 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
1d 23 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
37 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband, 18K guld.
5d 20 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 200 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
1d
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Chanel, brosch, sent 1900-tal.
7d
Chanel, brosch, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Christian Dior, brosch, 1960.
1d 23 tim
Christian Dior, brosch, 1960.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
1d
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband, 14K guld.
5d 21 tim
Halsband, 14K guld.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Hänge, 18K guld med citrin.
1d 23 tim
Hänge, 18K guld med citrin.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
51m 49s
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
3d
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
3d
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
4 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
7d
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
1d 1 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.