Diverse

21 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 19 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
6d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
6d
50 EUR
Utropspris
250 EUR