Diverse

44 föremål
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
7 tim 5m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
8 tim 57m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 5 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 6 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, käpp.
3d 6 tim
Esse Poggats, käpp.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
3d 8 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
5d 5 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
5d 5 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 7 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK