Kan inte nå servern
 
112 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 tim 37m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3 tim 45m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare Barockstil, silver GAB Stockholm 1938.
6d
Bägare Barockstil, silver GAB Stockholm 1938.
Aktuellt bud
3 205 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.