Kan inte nå servern
 
110 föremål
Kaffeservis, 3 delar, silver, GAB, Stockholm, 1918.
4d
Kaffeservis, 3 delar, silver, GAB, Stockholm, 1918.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
4d
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
4d
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1 tim 8m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.