Kan inte nå servern
 
44 föremål
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
6d
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6d 3 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
920 EUR
Utropspris
700 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 23 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
2d 2 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 2 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
8m 15s
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.