Diverse

20 föremål
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
2d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
2d 22 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
7d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 18 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Dunhill tändare.
1d 19 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
7d 1 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK