Diverse

25 föremål
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
23 tim 24m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
5d 20 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3d 21 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
3d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 19 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Esse Poggats, käpp.
4d
Esse Poggats, käpp.
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK