2035 föremål
Lars Larsson, Utan titel.
1d 12 tim
Lars Larsson, Utan titel.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
2d 14 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
2d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Onni Oja, "By bakom floden".
2d 14 tim
Onni Oja, "By bakom floden".
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Carl Johan De Geer, "Det susar i säven".
2d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
16 tim 29m
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
2d 15 tim
Bengt Lindström, Ansikten.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, Får i månsken.
2d 11 tim
Stig Claesson, Får i månsken.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alistair Frost, "BAR/Salon".
2d 9 tim
Alistair Frost, "BAR/Salon".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Jan Palmu, Stilleben.
2d 13 tim
Jan Palmu, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
2d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
2d 15 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Giuseppe Nogari, efter, Ung kvinna.
13 tim 23m
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Hjortzberg, Rosor.
1d 15 tim
Olle Hjortzberg, Rosor.
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Isfahan, ca 160 x 108 cm.
15 tim 27m
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Mulberry, väska.
2d 9 tim
Mulberry, väska.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK