Kan inte nå servern
 
180 föremål
Hans Arnold, Turistbuss.
1d 8 tim
Hans Arnold, Turistbuss.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
KG Bejemark, Trana.
13 tim 33m
KG Bejemark, Trana.
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
3d 13 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, Vår.
2d 8 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Nikolai Lehto, Sjöman.
9 tim 23m
Nikolai Lehto, Sjöman.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Ring, 14K guld och diamanter.
4d 13 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Damien Hirst, "Forever" (small).
11 tim 15m
Damien Hirst, "Forever" (small).
Aktuellt bud
799 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 13 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 14 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.