143 föremål
Pentti Koivikko, Vår.
23 tim 28m
Pentti Koivikko, Vår.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
23 tim 31m
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Max Salmi, Abstrakt motiv.
4d 4 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring, 14K guld och diamanter.
3d 3 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
23 tim 52m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
4d 4 tim
90 EUR
Utropspris
200 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
2d 4 tim
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld.
2d 4 tim
Armband, 18K guld.
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 4 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
5d
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 3 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 23 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6d 3 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
23 tim 43m
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
290 EUR
Utropspris
650 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 23 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR