Kan inte nå servern
 
232 föremål
Tapio Soukka, Komposition.
4d 3 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
3d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
4d 3 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Eva Cederström, Pojke i profil.
3d 2 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
5d 1 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
8d 3 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.