Kan inte nå servern
 
158 föremål
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1d 9 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
1d 9 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
6 tim 12m
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Kullervo Koivisto, Landskap.
5 tim 22m
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
5 tim 56m
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Stol, 1900-talets första hälft.
2d 7 tim
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
5d 9 tim
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Eva Cederström, Pojke i profil.
4d 8 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
4d 8 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
800 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
5 tim 26m
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
1d 9 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
620 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
6 tim 6m
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Pauli Partanen, "Five".
6 tim
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d 9 tim
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.