224 föremål
Rado, Coupole, armbandsur, 33 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Halsband, 14K guld. Italien.
700 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Hermès, Scarf "Armada".
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Sam Vanni, gouache, signerad och daterad -89.
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Citadine", väska.
130 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Spegel, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Edelfelt, blandteknik.
1 200 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Antti Lampisuo, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-tal.
521 EUR
Utropspris
500 EUR
Omega, armbandsur, 35 mm.
533 EUR
Utropspris
550 EUR
Briljantslipad diamant ca 1.50 ct.
800 EUR
Utropspris
2 900 EUR