Kan inte nå servern
 
215 föremål
Eva Cederström, Pojke i profil.
2d 20 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 17 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
7d 21 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
3d 21 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
3d 20 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
19 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
18 tim 56m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
6d 19 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.