Diverse

28 föremål
Obelisker, ett par, 1900-tal.
21 tim 49m
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
45m 39s
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsdekoration, 1900-talets andra hälft.
1d
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
39m 39s
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 23 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
6d 2 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK