Kan inte nå servern
 
286 föremål
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 18 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
6d 22 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.