338 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 7 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 10 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 7 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
7 tim 21m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp, samtida.
1d 8 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 7 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 8 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 10 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
6 tim 33m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 10 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 8 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK