299 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
15 tim 10m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 19 tim
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 18 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK