Kan inte nå servern
 
363 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
7 tim 30m
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 9 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 8 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 12 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.