Kan inte nå servern
 
291 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 7 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 5 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 7 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 4 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
7 tim 54m
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 5 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
7 tim 50m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
5 tim 34m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 6 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.