291 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 12 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 15 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 12 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
15 tim 21m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 13 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
15 tim 25m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
13 tim 35m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
13 tim 5m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 13 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 7 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK