325 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 5 tim
16 279 SEK
Utropspris
15 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 2 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3 tim 53m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
2d 3 tim
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4 tim 7m
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 3 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, filt.
3d 6 tim
Burberry, filt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK