377 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5 tim 40m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 tim 10m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 2 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
6 tim 10m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 2 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 5 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR