Kan inte nå servern
 
67 föremål
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
1 tim 8m
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
2 tim 42m
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
3 tim 8m
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
23 tim 42m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.