Kan inte nå servern
 
75 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 5 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 9 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
5d 1 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
9 tim 4m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 1 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 4 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 3 tim
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.