Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Selected Modern Silver F764
Auktion:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Auktion:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Auktion:
Selected Jewellery – Valentine F766
Auktion:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Auktion:
Kitchen Stories E1284
Auktion:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Auktion:
A Token of Love E1285
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
73 föremål
Hermès, scarf, "Ramage".
9 tim 33m
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Céline, halsband, 1991.
3d 10 tim
Céline, halsband, 1991.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 12 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
3d 12 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, damflugor, 3 st.
5d 14 tim
Hermès, damflugor, 3 st.
Aktuellt bud
2 211 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, collier, 2005.
6d 11 tim
Chanel, collier, 2005.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, scarf.
6d 11 tim
Gucci, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, plånbok, 2019.
6d 11 tim
Hermès, plånbok, 2019.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, armband, 2010.
6d 12 tim
Chanel, armband, 2010.
Aktuellt bud
308 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.