175 föremål
Wilke Adolfsson, vas, graal.
15 tim 57m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 13 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 13 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK