Kan inte nå servern
 
227 föremål
Vaser, ett par, brons, Japan, 1900-tal.
2 tim
Vaser, ett par, brons, Japan, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
2d 4 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
3d 4 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1d 6 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.