Kan inte nå servern
 
125 föremål
Bojan med lock, porslin, Kina, 1800-tal.
11 tim
Bojan med lock, porslin, Kina, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
2d 14 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.