Kan inte nå servern
 
161 föremål
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
3d 18 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
800 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
4d 22 tim
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
5d
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, signerad, ca 450 x 335 cm.
5d
Matta, Keshan, signerad, ca 450 x 335 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Heris mönster                                                             393 x 293 cm.
5d
Matta, Heris mönster 393 x 293 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
5d 22 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
5d 22 tim
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, ca 205 x 155 cm.
6d 22 tim
Matta, ca 205 x 155 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.