Möbler

33 föremål
Gungstol 1970-tal.
3 tim 10m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 1 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
4d
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
3 tim 14m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
23 tim 56m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK