Kan inte nå servern

Mattor och textilier

När man skall skapa en miljö, vare sig det är ett hem eller en arbetsplats, bör man alltid starta med textilierna och mattorna. Det skapar genast en ombonad, varm, gemytlig och välkomnande känsla. Med stora mattor kan man binda ihop en inredning och med flera mindre mattor kan man skapa... Läs mer

Föremål i fokus
 
31 föremål
Matta, rölakan, signerad GG, ca 282 x 199 cm.
58m 16s
Matta, rölakan, signerad GG, ca 282 x 199 cm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
1d
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 19 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
6d
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.